Pytania i odpowiedzi

Pytania i Odpowiedzi (FAQ) 

Czy mogę stosować któreś z zabiegów w okresie ciąży lub karmienia piersią?

Kuracja przeciw wypadaniu włosów jest idealna dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią, ponieważ nie zawiera olejków eterycznych.

 

Jak długo powinienem/a stosować kurację?

Aby zagwarantować skuteczność naszych miesięcznych kuracji, istotne jest regularne wykonywanie masek przez cały miesiąc, raz w tygodniu. Zalecamy kontynuowanie kuracji przez co najmniej 3 miesiące, aby uzyskać widoczne i optymalne rezultaty. Idealnym rozwiązaniem jest włączenie naszych kuracji do naturalnej rutyny pielęgnacji włosów, dostosowując je do różnych potrzeb.

 

Co zawiera zestaw kuracji?

Zestaw kuracji zawiera 4 saszetki z proszkiem do włosów, które należy nawilżyć wodą. Jedna saszetka = 1 maska. Należy pamiętać, że nie zawiera on garnka i pędzla (należy je zakupić osobno w zestawie akcesoriów).

 

Czy mogę używać szamponu w okresie ciąży lub karmienia piersią?

Tak, oczywiście. Nasz szampon jest bardzo delikatny i nie zawiera żadnych kontrowersyjnych ani zakazanych składników dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią.

 

Czy szampon nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat?

Mimo że nasz szampon jest bardzo delikatny i naturalny, nie przeprowadziliśmy jeszcze specjalistycznych badań, które autoryzowałyby jego stosowanie u dzieci poniżej 3 lat.

 

Jak długo wystarcza butelka szamponu?

Butelka wystarcza na około 3 miesiące przy dwóch myciach włosów w tygodniu. Po opróżnieniu butelki można ją ponownie napełnić, korzystając z naszych ekologicznych uzupełnień, które mają taką samą trwałość.

 

Czy ten szampon nadaje się do włosów farbowanych?

Tak, nadaje się zarówno do włosów farbowanych chemicznie, jak i naturalnie. Dzięki zawartości oleju z oliwek pomaga chronić kolor i przedłuża blask.

 

Czy to normalne, że moje włosy szybko stają się ponownie przetłuszczone po umyciu szamponem?

Tak, jeśli Twoje włosy szybko stają się przetłuszczone, oznacza to, że przechodzisz przez okres przejściowy włosów lub używasz zbyt dużo szamponu. W takim przypadku zalecamy stosowanie kuracji CCG Detox przed każdym myciem włosów.

 

Czy mogę używać tego balsamu w okresie ciąży lub karmienia piersią?

Tak, oczywiście. Nasz balsam nie zawiera żadnych kontrowersyjnych ani zakazanych składników dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią.

 

Czy balsam nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat?

Chociaż nasz balsam pozostaje naturalny, to jednak nie przeprowadziliśmy jeszcze specjalistycznych badań, które autoryzowałyby jego stosowanie u dzieci poniżej 3 lat.

 

Jak długo wystarcza butelka balsamu do rozczesywania?

Trwałość butelki wynosi około 3 miesięcy. Po opróżnieniu butelki można ją ponownie napełnić, korzystając z naszych ekologicznych uzupełnień o pojemności 500 ml, co pozwala na dwukrotne uzupełnienie butelki o pojemności 250 ml i oszczędność 15% w porównaniu z oryginalną butelką.

 

Czy ten balsam nadaje się do włosów farbowanych?

Tak, nadaje się zarówno do włosów farbowanych chemicznie, jak i naturalnie. Dzięki zawartości oleju arganowego i masła shea pomaga chronić kolor i przedłuża blask.

 

Czy ten balsam nadaje się do włosów kręconych lub puszących się?

 Tak, ten balsam jest szczególnie odpowiedni dla tych typów włosów. Definiuje loki i intensywnie odżywia włosy. Zalecamy stosowanie go jako kuracji bez spłukiwania w tym przypadku.

 

Czy mogę używać płaskiej szczotki z drewnianymi włosami na mokre włosy?

Ponieważ włosy są bardziej delikatne, gdy są mokre, najlepiej jest używać drewnianego grzebienia na mokre włosy. Jednakże szczotka z drewnianymi włosami jest drugą alternatywą (po drewnianym grzebieniu) i można ją używać.

 

Czy płaska szczotka z drewnianymi włosami jest polecana dla prostych włosów?

Jeśli Twoje włosy są cienkie i proste, możesz ją używać, ale nie jest to najlepsze rozwiązanie dla Twoich włosów. Zalecamy wtedy szczotkę z włosiem dzika.

 

Czy płaska szczotka z drewnianymi włosami jest antystatyczna?

Tak, włosie jest wykonane z drewna i nie elektryzuje włosów. Jeśli Twoje włosy elektryzują się, może to być spowodowane inną przyczyną, np. szamponem lub ubraniem.

 

Czy mogę używać drewnianego grzebienia do rozczesywania na mokre włosy?

Tak, i pamiętaj, aby używać tylko drewnianego grzebienia do rozczesywania mokrych włosów, ponieważ są one bardziej delikatne w stanie mokrym. Ponadto grzebień jest natłuszczany i można go używać na suchych, wilgotnych lub mokrych włosach.

Czy drewniany grzebień jest polecany dla prostych włosów?

Jeśli Twoje włosy są cienkie i proste, możesz go używać, ale nie jest to najlepsze rozwiązanie dla Twoich włosów. Zalecamy wtedy szczotkę z włosiem dzika.

 

Czy drewniany grzebień jest antystatyczny?

Tak, nie elektryzuje włosów. Jeśli Twoje włosy się elektryzują, może to być spowodowane inną przyczyną, np. szamponem lub ubraniem.

 

Czy mogę używać drewnianej szczotki z włosiem dzika na mokre włosy?

Ponieważ włosy są bardziej delikatne, gdy są mokre, najlepiej jest używać drewnianego grzebienia na mokre włosy.

 

Czy drewniana szczotka z włosiem dzika jest polecana dla prostych włosów?

Tak! Jest to szczotka, którą potrzebujesz, zwłaszcza dla cienkich i/lub prostych włosów.

 

Czy drewniana szczotka z włosiem dzika jest polecana dla włosów kręconych/afro?

 Włosie dzika jest szczególnie skuteczne dla włosów prostych lub lekko falowanych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać jej na włosach kręconych, wieczorem, po ich rozczesaniu, w celu rozprowadzenia sebum. Jednak dla włosów kręconych zalecamy drewniany grzebień lub szczotkę z włosiem drewniany

 

Czy Wasze produkty były testowane na zwierzętach?

Nie, nasze produkty nie były testowane na zwierzętach. W MakeMyMask jesteśmy zdecydowanie przeciwni testom na zwierzętach i angażujemy się w etyczne podejście do produkcji i testowania naszych produktów. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości i skuteczności naszych produktów bez konieczności krzywdzenia zwierząt. Wszystkie nasze formuły są opracowywane i testowane przy użyciu bezpiecznych i etycznych metod, które wykluczają konieczność stosowania testów na zwierzętach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl