Znajdź idealne rozwiązania do pielęgnacji swoich włosów. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria i produkty, które pomogą Twoim włosom wyglądać pięknie i zdrowo.

Aby włosy były zdrowe i piękne, potrzebujesz nie tylko naturalnych i zdrowych produktów ale również przyborów, które ułatwią Ci codzienną pielęgnację włosów.

Akcesoria

Zadbaj o swoje włosy dzięki innowacyjnemu Dermarollerowi!

Dzięki 540 mikroigłom medycznej jakości, Stymuluj wzrost włosów i popraw kondycję skóry głowy! Odkryj estetyczną medycynę włosową w domu za pomocą mikronakłuwania włosów przy użyciu naszego Dermarollera o długości 0,5 mm! Tworzy mikroperforacje (niebolesne), stymulując krążenie krwi i tym samym wzrost włosów. Zwiększa skuteczność maski przeciw wypadaniu włosów. .

Ograniczony stan magazynowy - Dostępny w przedsprzedaży !

Cel: produkcja kolagenu, regeneracja komórkowa, wzmacniaj cebulki włosowe i redukuj wypadanie włosów!

Dla kogo/czego?: przeciwko wszelkim problemom z wypadaniem włosów, poprawa absorpcji naszych preparatów, stymulacja wzrostu włosów

Skład: 1 dermaroller tytanowy 0.5mm mikroigly w sterylnym woreczku i etui ochronnym.

Sposób użycia: Zdezynfekuj narzędzie. Używaj na suche włosy, delikatnie tocz z lekkim naciskiem po skórze głowy w kierunku wzrostu włosów. Następnie nałóż wybraną kurację maske na skóre głowy przed myciem włosów. Zalecamy używanie 1 do 3 razy w tygodniu, przez 2 do 5 minut, delikatnie dociskając do suchej skóry głowy, w kierunku wzrostu włosów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl